Obec Velký Osek
obec
Velký Osek

Školství

Zaměstnanci

 

Organizační zabezpečení školního roku 2010/2011:


  1. Charakteristika školy:
    1. Žáci:
      1. Počet žáků : 253
      2. Počet tříd 1. st.: 7
      3. Počet tříd 2. st.: 6
      4. Počet oddělení ŠD: 3
      5. Průměr žáků na třídu: 19,5

    2. Zaměstnanci školy:
      1. Pedagogičtí pracovníci: 22
      2. Provozní zaměstnanci: 6
      3. Školní kuchyně: 4

  2. Funkce na škole:
    • ředitel školy: Václav Kobera
    • zástupce ředitele školy: Pavel Šašma
    • výchovný poradce: Marie Vyhňáková
    • metodik prevence negat. jevů: Alena Jílková
    • metodik ICT: Romana Hartmanová
    • metodické sdružení 1.st.: Helena Babáková
    • předmět. komise 2. st.: Zuzana Strejčková
    • bezpečnostní technik : Pavel Šašma
    • předmět. komise těl. výchovy: Marcela Muniová
    • preventista PO: Pavel Šašma
    • zdravotník: Romana Hartmanová

  3. Třídnictví:
    1. Pedagogičtí pracovníci:
      1. Třídnictví 1. stupeň:
        • 1.A Helena Babáková
        • 1.B Zuzana Pellerová
        • 2.A Ivana Kampeová
        • 2.B Alena Šátková
        • 3.A Luďka Stará
        • 4.A Naděžda Skalická
        • 5.A Edita Burešová

      2. Třídnictví 2. stupeň:
        • 6.A Marie Vyhňáková
        • 6.B Romana Hartmanová
        • 7.A Libuše Plášilová
        • 8.A Alena Šašková
        • 9.A Marcela Muniová
        • 9.B Alena Jílková

      3. Vychovatelky ŠD:
        • 1. oddělení: Marie Belzová
        • 2. oddělení: Jana Formánková
        • 3. oddělení: Kateřina Piálková

      4. Vyučující bez třídnictví:
        • Jana Lorencová
        • Zuzana Strejčková
        • Renata Petráková
        • Pavel Žižka

    2. Nepedagogičtí pracovníci:
      • administrativa: Eva Kolouchová
      • vedoucí ŠJ: Zuzana Bílková
      • zaměstnanci ŠJ: Zdena Nováková, Marie Chvalovská, Růžena Punarová
      • školník: Libor Pacák
      • uklízečky: Blanka Balabánová, Jolana Henyková, Růžena Punarová, Olga Koudelová

  4. Mimotřídní práce:
    • distribuce školních potřeb: Edita Burešová
    • distribuce učebnic 1. st.: Ivana Kampeová
    • distribuce učebnic 2.st.: Marie Belzová
    • kabinet 1.st.: Alena Šátková
    • kabinet Čj: Libuše Plášilová
    • kabinet ciz.j.: Zuzana Strejčková
    • kabinet D: Alena Šašková
    • kabinet Z: Jaroslava Šormová
    • kabinet Př: Václav Kobera
    • kabinet M.: Jaroslava Šormová
    • kabinet F: Pavel Šašma
    • kabinet Tv: Marcela Muniová
    • kabinet Vv: Marie Vyhňáková
    • kabinet Hv: Renata Petráková
    • kabinet dílen: Pavel Šašma
    • kabinet chemie: Romana Hartmanová
    • kabinet pozemků: Alena Jílková
    • kabinet rodinné výchovy: Alena Jílková
    • správce žákovské knihovny: Ivana Kampeová
    • správce učitelské knihovny: Libuše Plášilová
    • odběr odborných časopisů: Eva Kolouchová
    • kronika a fotokronika školy:
    • www stránky školy: Alena Jílková

  5. Odpovědnost za prostory:
    • třídy: třídní učitelé
    • kabinety: správci kabinetů
    • ŠD: vychovatelky družin
    • dílny: učitelé praktických činností
    • jídelna: vedoucí školní jídelny
    • kuchyně: vedoucí školní jídelny
    • pozemky: Alena Jílková
    • cvičná kuchyňka: Libuše Plášilová
    • jazyková učebna 1: Zuzana Strejčková
    • jazyková učebna 2: Jana Lorencová
    • počítačová učebna 1 a 2: Romana Hartmanová
    • učebna hudební výchovy: Renata Petráková
    • gymnastický sál, tělocvična, hřiště: Marcela Muniová
    • keramická dílna: Marie Vyhňáková
    • dětské hřiště: Alena Jílková

  6. Olympiády a soutěže:
    • český jazyk: Alena Šašková, Libuše Plášilová
    • anglický jazyk: Zuzana Strejčková
    • fyzika: Pavel Šašma
    • přírodopis: Alena Jílková, Václav Kobera
    • výtvarné soutěže: Marie Vyhňáková, Libuše Plášilová, učitelé 1. stupně
    • matematika: Jaroslava Šormová, učitelé matematiky
    • dějepis: Alena Šašková
    • pěstitelství: Alena Jílková
    • sportovní soutěže: Marcela Muniová, Pavel Žižka, učitelé 1. stupně
    • recitační soutěže: Helena Babáková, učitelé 1. a 2. stupně
    • zeměpis: Zuzana Strejčková
    • Mladý zahrádkář: Alena Jílková
    • Mladý zdravotník: Jana Formánková

  7. Pověření učitelů dalšími úkoly:
    • škola v přírodě: třídní učitelé
    • exkurze: učitelé předmětu
    • KMD: Marie Belzová
    • sběrové soutěže: vedení školy
    • LVVZ: Romana Hartmanová
    • výzdoba školy: Alena Šátková, Libuše Plášilová, Marie Vyhňáková, vychovatelky ŠD, učitelé dle rozpisu
    • údržba okolí školy: Alena Jílková, učitelé 1.stupně
    • videotéka školy: Zuzana Strejčková
    • školní vývěska: Libuše Plášilová

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Mapové podklady

mapa

Stav Bačovky